Telefon
WhatsApp
3D Modelleme Hizmetleri

Mekân ve alan tasarımı söz konusu olduğunda iki boyutlu şekilde düşünülen ve ortaya konan dosya projelerinin gerçek görünümünü ifade edebilmek ve planlayabilmek adına, 3D modelleme yapılması şart olmaktadır. Mimari modelleme sunumları sayesinde projelerin gerçeğe yakın versiyonları henüz bir tasarı halindeyken dahi öngörülebilir ve hem tasarımcı hem müşteri açısından maksimum memnuniyet sağlanır. Ancak ciddi bir tasarım yeteneği, teknik bilgi, alt yapı çalışması, teknolojik donanım ile alana özgü deneyim gerektiren 3D mimari modelleme işlemlerinde kimlerle birlikte çalıştığınız oldukça önemlidir.

Sektörel 3D Mimari Modelleme Hizmeti Seçeneklerimiz

Elbette her mekânın ve projenin kendisine has nitelikleri mevcuttur ve yapılan bir modellemede 2 boyuttan 3. boyuta geçerken bu özgün detayların korunması, tam anlamıyla yansıtılması önemlidir. Tasarımın kendini göstermesinin en etkili yolu olan modelleme hizmetlerinde, tasarıma ilişkin pek çok birimle birlikte ortak çalışma yürütülerek en ideal görsellere ulaşılmakta, kompozisyon bütünlüğü için renkten açıya, gölgelerden ışıklara tüm gerçekçilik kriterleri ayrı ayrı gözetilmektedir.

Tasarıda olan projenin gerçeğe dönüştüğü 3D modelleme hizmetlerinde farklı alternatifler sunulabilmekte, böylece projeye ve taleplere özgü şekilde hizmetler sağlanabilmektedir. Alanında uzman İç Mimar Ömer Tekeoğlu tarafından sağlanan hizmetlerden kısaca şu şekilde bahsedebiliriz:

  • 3 Boyutlu mimari görsellik
  • Mekânın kompozisyonuna uygun cephe tasarımları
  • İç mekân tasarımları ve bunlara ilişkin düzenlemeler
  • 2 ve 3 boyut arası dönüştürülebilir dosyalar
  • Mekanların hem iç hem dış açılardan sanal tur ile anlatımı
  • Grafiksel şekilde ortaya konan post prodüksiyon çalışması

TEKLİF FORMU