Telefon
WhatsApp
Mimari Danışmanlık Hizmetleri

Rain Akademi Gayrimenkul Hizmetleri çalışmaları kapsamında yer alan mimarlık danışmanlık hizmetleri, mekanları daha kaliteli bir düzeye getirmeyi ve böylece şıklığı kadar fonksiyonelliğini de arttırmayı amaçlamaktadır. Bu anlamda engel teşkil eden sorunları araştıran ve tanımlayan ekibimiz projelerin ve çözüm süreçlerinin içine yaratıcılığını katmakta, yapı sistemlerinden şantiye ortamlarına kadar her alanda denetimlerini ve analizlerini yapmaktadır. Mekâna ilişkin en güncel çözüm bilgilerini veren ve özellikle iç mekanlarda bunları çizgilere döken deneyimli ekibimizle hem estetik hem donanımsal anlamında çok daha ideal mekanlara sahip olmanız mümkün.

Mimari Danışmanlık Hizmetleri ile Fark Yaratan Sonuçlar

Hizmetlerini her anlamda geniş bir bakış açısıyla ve her olasılığı göz önünde bulundurarak veren çözüm odaklı danışmanımız için, yeteneklerle desteklenen bir enerji ile en ideal projeleri ortaya koymak temel amaçtır. Firmamız bünyesinde alacağınız bu etkili yetkinlik hizmetleri kapsamında, şu şekilde örneklendirebileceğimiz bazı donanımları geliştirmeniz mümkün:

  • Proje ve uygulamaların yönetimi
  • İç ve dış mimari danışmanlığı
  • İnce yapılar ve dekorasyon için kontrolörlük hizmetleri
  • Dış cepheye ilişkin uygulamalar
  • Proje araştırması ve analizi
  • 2D veya 3D mimari ve/veya iç mimari tasarımlarının süreç yönetimi

Siz de bizimle iletişime geçmeniz halinde iç ve dış mimarinin farklı donanım ve yapılarını daha iyi bir seviyeye getirmek için her konuda bilgi alabilir, deneyimin yetenekle buluştuğu noktada yalnızca kendi zevkinize değil, kullanım şeklinize de en uygun mekanları oluşturmanıza yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

TEKLİF FORMU